Twój koszyk (0szt.)

Twoje konto  |  Zaloguj się

Wyróżnienia i opinie
Wyróżnienie 2014
Wyróżnienie 2012
Wyróżnienie 2011-2012
Opinie na opineo
Słucham swoich Klientów

Kurier DPD
Paczkomaty Inpost


Solgar Approved Retailer

Certyfikat - RzetelnyRegulamin
Rejestr aptek
LEKI I SUPLEMENTY DIETY »

ZIOŁA

Zioła        

Ziołami nazywane są rośliny, które dzięki swym właściwościom mogą pływać na stan organizmy żywego, polepszając jego stan. Wiele roślin ma swoje zastosowanie w leczeniu wielu schorzeń i dolegliwości.

W zależności od problemu zdrowotnego, jaki mamy możemy dopasować odpowiednią terapię ziołową, by poczuć się lepiej. Istnieje nawet dziedzina wiedzy nazwana ziołolecznictwem, która opiera się na usuwaniu wszelkich dolegliwości jedynie za pomocą ziół.  

Do najpopularniejszych ziół stosowanych na szeroką skalę należą dziurawiec, dzika róża, żeń-szeń, bratek, melisa, aronia, karczoch, aloes.

Zioła skutecznie pomagają w schorzeniach układu pokarmowego, wspomagają trawienie, znane jest doskonale stosowanie ziół przy odchudzaniu. Preparaty ziołowe pomagają uregulować trawienie, oczyszczają organizm z toksyn i usprawniają metabolizm.

Na schorzenia układu moczowego świetnie działa bratek, który pomaga usunąć bakterie zalegające w układzie moczowym i powodujące stan zapalny oraz zapobiega ich nawrotom.

Zioła pomagają w wielu schorzeniach. Czasem warto po nie sięgnąć, jeżeli inne środki zawodzą lub w przypadku kiedy chcemy wspomóc terapię lekami.

CHOROBY KOBIECE
DLA SENIORÓW
GARDŁO, NOS, KRTAŃ, USZY
GORĄCZKA, PRZEZIĘBIENIE
INNE
JAMA USTNA
NARZĄDY RUCHU
NEUROLOGIA
OCZY
ODCHUDZANIE / PRZEMIANA MATERII
PRZEWÓD POKARMOWY
SERCE I NACZYNIA
SKÓRA, WŁOSY
UKŁAD MOCZOWY
UKŁAD ODDECHOWY
WĄTROBA, DROGI ŻÓŁCIOWE, TRZUSTKA
WITAMINY I MINERAŁY

Biuro Obsługi Klienta - 12 285 31 03 | 12 684 00 93


Jak kupować


Zapytaj farmaceutę