Twój koszyk (0szt.)

Twoje konto  |  Zaloguj się

Wyróżnienia i opinie
Wyróżnienie 2014
Wyróżnienie 2012
Wyróżnienie 2011-2012
Opinie na opineo
Słucham swoich Klientów

Kurier DPD
Paczkomaty Inpost


Solgar Approved Retailer

Certyfikat - RzetelnyRegulamin
Rejestr aptek
LEKI I SUPLEMENTY DIETY »

WZROK I SŁUCH

Wzrok i słuch

Wzrok i słuch są jednymi z najważniejszych zmysłów jakie posiadamy. Dzięki nim jesteśmy w stanie swobodnie się poruszać, zmieniać położenie, orientować się w przestrzeni oraz dostrzegać przeróżne elementy naszej bogatej rzeczywistości.

Oba zmysły są reprezentowane przez narządy o skomplikowanej budowie. Budowa narządu wzroku i narządu słuchu charakteryzuje się również bardzo dużą wrażliwością. Trzeba zapewnić im odpowiednią ochronę, by móc cieszyć się jak najdłużej nieskazitelnym wzrokiem i doskonałym słuchem.

Niebezpieczeństwa jakie czyhają na zmysł wzroku to wszelkiego rodzaju zanieczyszczenia i pyły unoszące się w powietrzu. Są o tyle niebezpieczne, że wnikając do oka, zaburzają jego odpowiednie nawilżenie i drażnią oko. Nie jesteśmy w stanie wpłynąć na ilość zanieczyszczeń w powietrzu, jednak możemy chronić oko, zapewniając mu odpowiednie nawilżenie, służącymi do tego kroplami nawilżającymi.

Narząd słuchu również narażony jest na wszelkiego rodzaju stany zapalne i problemy związane z higieną zewnętrznej części ucha. Problematyczną sprawą jest używanie patyczków do usuwania woskowiny. Stwierdzono, iż powodują one wepchnięcie woskowiny w głąb ucha, co grozi jego zatkaniem. Dobrym rozwiązaniem jest stosowanie sprayu rozpuszczającego i usuwającego woskowinę. Stany zapalne ucha są bardzo nieprzyjemną i bolesną dolegliwością. Spowodowane są niedostateczną ochroną tego narządu przed działaniem czynników zewnętrznych, takich jak zimno. Jak najszybsze zastosowanie kropli, usuwających stany zapalne ucha uchroni nas przed długotrwałą i bolesną chorobą.

SŁUCH
WZROK

Biuro Obsługi Klienta - 12 285 31 03 | 12 684 00 93


Jak kupować


Zapytaj farmaceutę