Twój koszyk (0szt.)

Twoje konto  |  Zaloguj się

Wyróżnienia i opinie
Wyróżnienie 2014
Wyróżnienie 2012
Wyróżnienie 2011-2012
Opinie na opineo
Słucham swoich Klientów

Kurier DPD
Paczkomaty Inpost


Solgar Approved Retailer

Certyfikat - RzetelnyRegulamin
Rejestr aptek
SPRZĘT » TESTY DIAGNOSTYCZNE »

TESTY OWULACYJNE

 
  Sortuj:  

Test owulacyjny

 

To bardzo łatwe do zastosowania testy dostępne na rynku. Przeznaczone dla kobiet, które chcą określić dni płodne aby zwiększyć prawdopodobieństwo zajścia w ciążę. Testy mają dość dużą rzetelność, a ich dokładność wynosi  98%. Tego rodzaju testy wykonuje się samodzielnie a wynik uzyskuje się już po 5 minutach. Testy owulacyjne to pałeczki lub patyczki, które w użyciu są zbliżone do testów ciążowych.

 Celem testów owulacyjnych jest wykrycie w poziomu hormonu LH w moczu. Im większe stężenie tym większe prawdopodobieństwo zajścia w ciążę. Testy owulacyjne są bardzo pomocne dla kobiet zarówno z regularnym cyklem miesiączkowania jak i nieregularnym. Testy posiadają dwa paski jeden dający informacje o działaniu testu a drugi o zbliżającej się owulacji.

 Zaletą takiego rodzaju testów jest to , że łatwo i szybko można je wykonać. Test owulacyjny można wykonać do 6 godzin od momentu wstania z rzetelnym wynikiem.

Przed zastosowaniem testu należy skonsultować to z lekarzem, który to może wykluczyć przeciwwskazania ( zespół policystycznych jajników) do stosowania tego rodzaju testów.

Tego rodzaju testy okazują się przydatne dla par starających się o dziecko, zwiększając swoje szanse.

Brak produktów w tej grupie.

Biuro Obsługi Klienta - 12 285 31 03 | 12 684 00 93


Jak kupować


Zapytaj farmaceutę