Twój koszyk (0szt.)

Twoje konto  |  Zaloguj się

Wyróżnienia i opinie
Wyróżnienie 2014
Wyróżnienie 2012
Wyróżnienie 2011-2012
Opinie na opineo
Słucham swoich Klientów

Kurier DPD
Paczkomaty Inpost


Solgar Approved Retailer

Certyfikat - RzetelnyRegulamin
Rejestr aptek

Termometr cyfrowy BasicTemp, model AP 3216

Termometr cyfrowy BasicTemp, model AP 3216
Kliknij aby powiększyć


Cyfrowy termometr marki Sanity przeznaczony dla całej rodziny. Cechuje się krótkim czasem pomiaru i długim czasem pracy (do 100 godzin).

Jak zmierzyć temperaturę

1. Naciśnij przycisk ON / OFF aby włączyć termometr. Urządzenie wyda sygnał dźwiękowy i uruchomi się test wyświetlacza. Test wyświetlacza LCD będzie trwać około 2 sekund.

2. Następnie w prawym rogu wyświetlacza wyświetlony zostanie ostatni pomiar temperatury wraz ze znakiem „M”.

3. Następnie pojawi się „37.0°C”.

4. Kiedy na wyświetlaczu pojawi się „Lo” i migający symbol „°C” oznacza to, że termometr jest gotowy do pomiaru temperatury Ale jeśli temperatura w pomieszczeniu jest wyższa niż 32.0°C, to temperatura w pomieszczeniu będzie wyświetlana zamiast symbolu „Lo”.

5. Po zakończeniu pomiaru temperatury urządzenie wyda sygnał dźwiękowy.

6. Naciśnij przycisk ON / OFF, aby wyłączyć urządzenie. Urządzenie wyłączy się automatycznie po około dziewięciu minutach bezczynności.


Mierzenie temperatury w ustach: Umieść czujnik temperatury termometru pod językiem najbliżej jak to możliwe przy kieszonce ciepła. Przybliżony czas pomiaru temperatury to 1 minuta.

Mierzenie temperatury pod pachą: Przetrzyj skórę pod pachami suchym ręcznikiem i umieść końcówkę termometru pod ramieniem, tak aby czujnik temperatury dotykał skóry. Utrzymuj termometr prostopadle do ciała. Umieść rękę na piersi tak aby końcówka czujnika była dobrze pokryta przez ramię. Przybliżony czas pomiaru: 2-3 minuty. Uwaga: Temperatury uzyskane z pomiaru pod pachą są niższe niż mierzone w ustach o ok. 0.5°C.

Mierzenie temperatury w odbycie: Należy zastosować smar rozpuszczalny w wodzie na końcówkę (czujnik temperatury). Delikatnie włóż końcówkę termometru (maksymalnie 1/2) do odbytu. Przybliżony czas pomiaru to 1 minuta. Uwaga: Temperatury uzyskane z pomiaru w odbytnicy są zwykle wyższe niż uzyskane z pomiaru w ustach o ok. 0.5°C.


Instrukcja czyszczenia: Przed i po każdym użyciu należy oczyścić termometr miękką szmatką i alkoholem rozcieńczonym wodą lub umyć w zimnej wodzie z mydłem. Nie moczyć przez dłuższy okres czasu. Nie sterylizować w autoklawie, gazowo lub parowo.


Bezpieczeństwo

  1. Termometr powinien być stosowany wyłącznie pod nadzorem osoby dorosłej.
  2. Nie należy chodzić, biegać i mówić podczas mierzenia temperatury.
  3. Urządzenie przechowywać w futerale, gdy nie jest w użyciu.
  4. Nie przechowuj urządzenia w miejscu gdzie byłby on narażony na bezpośrednie światło słoneczne, kurz i wilgoć. Należy unikać skrajnych temperatur.
  5. Należy unikać upuszczania termometru i narażania go na silne wstrząsy.
  6. Nie wolno demontować urządzenia – z wyjątkiem wymiany baterii.
  


Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:
Test owulacyjny LH VITAM 1 opakowanie (5 testów)

Test owulacyjny LH VITAM 1 opakowanie (5 testów)

Domowy test owulacyjny jednorazowego użytku. Wyrób do samodzielnego zastosowania. Wiarygodność testu wynosi 98%. Wynik może pojawić się w ciągu 5 minut. Wykrywa hormon LH przy stężeniu 25 mlU/ml. Wygodny sposób...

Cena brutto: 11.99zł

szt.

zobacz kartę produktu

Plusssz Kobieta 30 kapsułek

Plusssz Kobieta 30 kapsułek

Nowa, specjalistyczna linia preparatów wielowitaminowych, to kompleks witamin, minerałów i ekstraktów roślinnych zamknięty w kapsułkach do połykania. Plusssz Kobieta KAPS to kompleksowy preparat, zawierający zestaw 11...

Cena brutto: 12.55zł

szt.

zobacz kartę produktu

Test ciążowy BOBO TEST płytkowy 1 sztuka

Test ciążowy BOBO TEST płytkowy 1 sztuka

Opis: Domowy test ciążowy jednorazowego użytku o czułości 25 mlU/ml. Do diagnostyki in vitro. Wrygodność testu wynosi ponad 99%. Szybki- wynik już po 3-5 minutach. Wykrywa obezność hCG już po stężeniu 25mU/ml. Wygodny do użytku o...

Cena brutto: 5.55zł

szt.

zobacz kartę produktu

Cena: 12.00zł
11.11zł + 8% VAT

Biuro Obsługi Klienta - 12 285 31 03 | 12 684 00 93


Jak kupować


Zapytaj farmaceutę