Twój koszyk (0szt.)

Twoje konto  |  Zaloguj się

Wyróżnienia i opinie
Wyróżnienie 2014
Wyróżnienie 2012
Wyróżnienie 2011-2012
Opinie na opineo
Słucham swoich Klientów

Kurier DPD
Paczkomaty Inpost


Solgar Approved Retailer

Certyfikat - RzetelnyRegulamin
Rejestr aptek

Symbiolact Cholesterin Control 30 kapsułek

Symbiolact Cholesterin Control 30 kapsułek
Kliknij aby powiększyć


 

SymbioLact Cholesterin Control

 

SymbioLact® Cholesterin Control to dietetyczny środek spożywczy specjalnego przeznaczenia medycznego zawiera opatentowane szczepy bakterii kwasu mlekowego (Lactobacillus plantarum (AB-LIFE ®) CECT 7527, CECT 7528, CECT 7529), które w badaniach wykazały, iż przy dłuższym stosowaniu mogą pozytywnie wpływać na gospodarkę cholesterolową.


Cholesterol to naturalny lipid biorący udział w syntezie różnych substancji w organizmie człowieka. Są to przede wszystkim kwasy żółciowe, niezmiernie ważne dla procesu trawienia. Kwasy żółciowe tworzone są w wątrobie; są one odpowiedzialne za emulgację tłuszczu przyjętego wraz z pożywieniem, który w ten sposób staje się lepiej przyswajalny dla organizmu. Kwasy żółciowe w dużej mierze składają się z cholesterolu. Duża część tych kwasów, a co za tym idzie – także cholesterolu, po spełnieniu swego zadania, ulega ponownej resorpcji w jelicie i znów jest dostępna dla organizmu. Szczepy bakterii kwasu mlekowego zawarte w SymbioLact® Cholesterin Control odzyskują część kwasów żółciowych, w tym cholesterol, znajdujących się w jelicie. Dodatkowo są one w stanie wiązać cholesterol bezpośrednio na swej powierzchni. W trakcie procesu trawienia cholesterol jest wydalany wraz z bakteriami, co prowadzi do zmniejszenia ilości wchłanianego zwrotnie cholesterolu. To z kolei ma pozytywne działanie na organizm ponieważ mniej złego cholesterolu znajduje się w organizmie i obciąża naczynia.

Regularne stosowanie SymbioLact® Cholesterin Control pozytywnie wpływa na metabolizm cholesterolu, obniżając poziom LDL i cholesterolu całkowitego we krwi.


Producent: 
MIRALEX


 


Cena: 81.85zł
75.79zł + 8% VAT

Biuro Obsługi Klienta - 12 285 31 03 | 12 684 00 93


Jak kupować


Zapytaj farmaceutę