Twój koszyk (0szt.)

Twoje konto  |  Zaloguj się

Wyróżnienia i opinie
Wyróżnienie 2014
Wyróżnienie 2012
Wyróżnienie 2011-2012
Opinie na opineo
Słucham swoich Klientów

Kurier DPD
Paczkomaty Inpost


Solgar Approved Retailer

Certyfikat - RzetelnyRegulamin
Rejestr aptek
DZIECI »

PIELĘGNACJA NIEMOWLĄT

Pielęgnacja niemowląt

Pielęgnacja niemowlęcia początkowo sprawia świeżo upieczonym rodzicom wiele problemu. Jest wiele kwestii, których trzeba się nauczyć i nabrać wprawy. Najważniejsze z tych umiejętności trzeba opanować jak najszybciej. Jedną z takich kwestii jest kąpiel niemowlaka.

Należy odpowiednio dobrać temperaturę wody, tak by dziecko poczuło się komfortowo. Następnym ważnym krokiem jest zadbanie o atmosferę podczas kąpieli. Nie należy się spieszyć, powoli oswajamy dziecko z wodą, tak by czuło się bezpiecznie. Musimy zadbać o to by w pokoju było ciepło. Dobranie odpowiednich kosmetyków do kąpieli jest zwykle ważne, by nie narazić dziecka na niepotrzebne reakcje alergiczne.

Podczas przewijania również należy zadbać o delikatną skórę dziecka. Powinno się pamiętać o odpowiedniej higienie i stosowaniu preparatów, które zapobiegną odparzeniom skóry.

Ważne jest również by chronić dziecko przed słońcem, wiatrem i mrozem, ponieważ ich delikatna skóra jest o wiele bardziej podatna na działanie niekorzystnych warunków klimatycznych.

CZAS KĄPIELI
CZAS PIELĘGNACJI
OCHRONA PRZECIWSŁONECZNA
OCHRONA PRZED WIATREM I MROZEM
PRZEWIJANIE I ODPARZENIA

Biuro Obsługi Klienta - 12 285 31 03 | 12 684 00 93


Jak kupować


Zapytaj farmaceutę