Twój koszyk (0szt.)

Twoje konto  |  Zaloguj się

Wyróżnienia i opinie
Wyróżnienie 2014
Wyróżnienie 2012
Wyróżnienie 2011-2012
Opinie na opineo
Słucham swoich Klientów

Kurier DPD
Paczkomaty Inpost


Solgar Approved Retailer

Certyfikat - RzetelnyRegulamin
Rejestr aptek

PHARMA- PLUS HYDRO norm ELEKTROLITY 10 saszetek

PHARMA- PLUS HYDRO norm ELEKTROLITY 10 saszetek
Kliknij aby powiększyć


Nowy produkt w ofercie

Suplement diety

Elektrolity HYDRO norm to kompleksowe połączenie najważniejszych dla człowieka elektrolitów; sodu, potasu i chlorków. Obniżenie ich poziomu skutkuje odwodnieniem, zmęczeniem, gorszym samopoczuciem, przyspieszonym oddechem, bólami i skórczami mięśni a także zabórzeniami akcji serca.

Elektrolity HYDRO norm zapewniają optymalne nawodnienie organizmu, zarówno w trakcie jak i po biegunce. Sposobem na zniwelowanie odwodnienia i szybszy powrót do sił jest przyjmowanie Elektrolitów HYDRO norm. Ich skład jest efektem wielu lat poszukiwań, doświadczeń i badań klinicznych. Maja odpowiednio dobrane proporcje soli mineralnych a także glukozy, która jest niezbędna w transporcie wody do komórek.

Elektrolity HYDRO norm to specjalna kombinacja elektrolitów i glukozy o zmniejszonej osmolarności, jest przeznaczony do postępowania dietetycznego u osób z biegunkami aby;

– uzupełnić straty elektrolitów

– zapobiegać odwodnieniu

– ograniczyć nasilenie biegunki

Składniki:

Glukoza, cytrynian sodu, chlorek sodu, chlorek potasu, regulator kwasowości, kwas cytrynowy, aromat cyrtrynowy naturalny.

Stosowanie:

 1 saszetkę należy rozpuścić w 200 ml wody i przyjmować stopniowo w postaci porcji w ciągu 3-4 godzin w ramach fazy nawadniania; przy masie ciała wynoszącej 12-15kg podawać małymi porcjami 4 saszetki czyli 800 ml płynu a osobą powyżej 15kg podawać 6 saszetek tj. 1200ml płynu. Po upływie 4 godzin w ramach fazy podtrzymującej w przypadku wystapienia wymiotów lub biegunki podawać 100ml przygotowanego płynu.

Producent:

PHARMA- PLUS

ul. Piaskowa 78A
43-190 Mikołów


 


Cena: 10.59zł
9.81zł + 8% VAT

Biuro Obsługi Klienta - 12 285 31 03 | 12 684 00 93


Jak kupować


Zapytaj farmaceutę