Twój koszyk (0szt.)

Twoje konto  |  Zaloguj się

Wyróżnienia i opinie
Wyróżnienie 2014
Wyróżnienie 2012
Wyróżnienie 2011-2012
Opinie na opineo
Słucham swoich Klientów

Kurier DPD
Paczkomaty Inpost


Solgar Approved Retailer

Certyfikat - RzetelnyRegulamin
Rejestr aptek

PARACETAMOL AUROVITAS 500 mg 24 tabletek

PARACETAMOL AUROVITAS 500 mg 24 tabletek
Kliknij aby powiększyć


Lek Paracetamol Aurovitas jest  stosowany w celu złagodzenia bólu i zmniejszenia gorączki. Tabletki  mogą zmniejszać łagodny do umiarkowanego ból i (lub) gorączkę [np. ból głowy i ból zęba]

Skład:

Każda tabletka zawiera:500 mg paracetamolu
Pozostałe składniki to: Skrobia żelowana kukurydziana, krzemionka koloidalna bezwodna, hydroksypropyloceluloza (o niskiej lepkości), arboksymetyloskrobia sodowa (typ A), talk, magnezu stearynian

Dawkowanie:

Dorośli i młodzież w wieku od 16 lat (o masie ciała powyżej 55 kg) 1-2 tabletki do 4 razy na dobę. Odstęp pomiędzy dawkami musi wynosić co najmniej 4 godziny i nie należy przyjmować więcej niż 4 dawki na dobę.

Dzieci w wieku 10-15 lat (40-55 kg) 1 tabletka do 4 razy na dobę

Producent:
Aurovitas Pharma Polska Sp.z o.o.
ul. Sokratesa 13D lokal 27
01-909 Warszawa


 


Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:
Krople walerianowe 35g

Krople walerianowe 35g

Wskazania:  Nerwice, niepokój, rozdrażnienie, stany skurczowe przewodu pokarmowego, stany skurczowe dróg moczowych. Dawkowanie: >15-30 kropli rozpuścić w 1/4 szklanki wody 3 x dziennie.   producent : Hasco -...

Cena brutto: 2.15zł

szt.

zobacz kartę produktu

Ibum 200 mg 10 kapsułek

Ibum 200 mg 10 kapsułek

Lek z grupy niesteroidowych leków przeciwzapalnych. Wywiera działanie przeciwzapalne, przeciwbólowe i przeciwgorączkowe poprzez hamowanie cyklooksygenazy prostaglandynowej. Po podaniu doustnym szybko wchłania się z przewodu...

Cena brutto: 4.35zł

szt.

zobacz kartę produktu

Krople żołądkowe T 35 g (HASCO)

Krople żołądkowe T 35 g (HASCO)

 Wskazania:   Zaburzenia trawienia, stany skurczowe i bóle żołądka, brak łaknienia, niestrawność.  Działanie:   KROPLE ŻOŁĄDKOWE pobudzają apetyt, zwiększają wydzielanie śliny, soku...

Cena brutto: 2.20zł

szt.

zobacz kartę produktu

Melisa Fix 30 saszetek po 1,5 g

Melisa Fix 30 saszetek po 1,5 g

  Produkt stosowany tradycyjnie w zaburzeniach czynnościowych przewodu pokarmowego i w łagodnych stanach napięcia nerwowego. Kategoria dostępności: produkt leczniczy OTC wydawany bez recepty. Przeciwwskazania: nieznane. Opakowanie: 30...

Cena brutto: 5.72zł

szt.

zobacz kartę produktu

Etopiryna PRO 500mg 10 tabletek

Etopiryna PRO 500mg 10 tabletek

Etopiryna Pro zawiera kwas acetylosalicylowy w tabletce dojelitowej, dzięki czemu zmniejsza się drażniące działanie kwasu acetylosalicylowego na błonę śluzową żołądka, ponieważ rozpada się w jelicie. Lek wskazany do stosowania w...

Cena brutto: 3.37zł

szt.

zobacz kartę produktu

Multiwitamina + Minerały VITTER BLUE 20 tabletek musujących

Multiwitamina + Minerały VITTER BLUE 20 tabletek musujących

Multiwitamina + minerały suplement diety przeznaczony dla osób dorosłych jako uzupełnienie diety w 10 witamin i 7 minerałów. SKŁADNIKI: Regulatory kwasowości: kwas cytrynowy, węglany sodu; glukoza; węglan magnezu;...

Cena brutto: 4.90zł

szt.

zobacz kartę produktu

Espumisan 0,04g 25 kapsułek

Espumisan 0,04g 25 kapsułek

Wskazania: Leczenie objawowe zaburzeń żołądkowo-jelitowych związanych z nadmiernym gromadzeniem gazów (wzdęcia), również po zabiegach chirurgicznych. Środek pomocniczy w przygotowaniu pacjentów do badań jamy brzusznej...

Cena brutto: 5.40zł

szt.

zobacz kartę produktu

Aspargin 50 tabletek

Aspargin 50 tabletek

Aspargin® zawiera dobrze przyswajalną mieszaninę soli magnezowej i potasowej kwasu asparaginowego. Magnez jest aktywatorem wielu enzymów, pośredniczy w wytwarzaniu i transporcie energii w organizmie. Jest niezbędny w czynności...

Cena brutto: 5.95zł

szt.

zobacz kartę produktu

Ibuprom RR 400mg 24 tabletek

Ibuprom RR 400mg 24 tabletek

Ibuprom RR to lek przeciwbólowy, przeciwzapalny i przeciwgorączkowy. Skład Substancją czynną leku jest ibuprofen 400 mg. Substancje pomocnicze to: Skład rdzenia tabletki: celuloza mikrokrystaliczna, skrobia kukurydziana, skrobia...

Cena brutto: 14.00zł

szt.

zobacz kartę produktu

Cena: 2.50zł
2.31zł + 8% VAT

Biuro Obsługi Klienta - 12 285 31 03 | 12 684 00 93


Jak kupować


Zapytaj farmaceutę