Twój koszyk (0szt.)

Twoje konto  |  Zaloguj się

Wyróżnienia i opinie
Wyróżnienie 2014
Wyróżnienie 2012
Wyróżnienie 2011-2012
Opinie na opineo
Słucham swoich Klientów

Kurier DPD
Paczkomaty Inpost


Solgar Approved Retailer

Certyfikat - RzetelnyRegulamin
Rejestr aptek
MĘŻCZYZNA »

KOSMETYKI

Kosmetyki         

Już dawno zażegnano pogląd, iż mężczyzna nie powinien dbać o swoje ciało. Ten krzywdzący stereotyp, powodował, że mężczyźni zaniedbywali swoje potrzeby i nie przejmowali się swoim zdrowiem. Na szczęście to już za nami. Obecnie każdy odpowiedzialny mężczyzna, ma świadomość tego w jaki sposób dbać o siebie. I nie chodzi tu jedynie o zapobieganie problemom ze zdrowiem, ale również dbanie o sferę fizyczną.

Każdy człowiek potrzebuje odpowiedniej dawki witamin i minerałów, aby móc sprawnie funkcjonować. Czasem jednak ciężko dostarczyć wystarczającą ilość tych substancji w diecie. Świetnym sposobem jest uzupełnienie diety w preparaty bogate w minerały i witaminy, które zapewnią odpowiedni ich poziom w organizmie. Jednakowoż organizm mężczyzny, ma nieco inne zapotrzebowanie, niż organizm kobiety. Dlatego też, stworzono suplementy przeznaczone wyłącznie dla mężczyzn, spełniające ich z potrzeby w zakresie witamin i minerałów.

Również używanie kosmetyków pielęgnacyjnych stało się normą wśród męskiej części społeczeństwa. Zarówno kosmetyki stosowane do codziennej higieny są niezmiernie istotne, jak również te, zapewniające nieskazitelny wygląd skóry i włosów. Kremy dla dojrzałych mężczyzn pozwolą zatrzymać czas i zachować młody wygląd skóry.

DO GOLENIA
OCZYSZCZANIE
PIELĘGNACJA
PO GOLENIU
SKÓRA DOJRZAŁA
ŻELE POD PRYSZNIC /DEZODORANTY

Biuro Obsługi Klienta - 12 285 31 03 | 12 684 00 93


Jak kupować


Zapytaj farmaceutę