Twój koszyk (0szt.)

Twoje konto  |  Zaloguj się

Wyróżnienia i opinie
Wyróżnienie 2014
Wyróżnienie 2012
Wyróżnienie 2011-2012
Opinie na opineo
Słucham swoich Klientów

Kurier DPD
Paczkomaty Inpost


Solgar Approved Retailer

Certyfikat - RzetelnyRegulamin
Rejestr aptek

IBUPROFEN MAX Polfa Łódź 50 tabletek

IBUPROFEN MAX Polfa Łódź 50 tabletek
Kliknij aby powiększyć


Nowy produkt w ofercie

Wskazania:

Bóle różnego pochodzenia o nasileniu słabym do umiarkowanego (bóle głowy, m.in. ból napięciowy i migrena, bóle zębów, nerwobóle, bóle mięśniowe, stawowe i kostne, bóle towarzyszące grypie i przeziębieniu).

Gorączka różnego pochodzenia (m.in. w przebiegu grypy, przeziębienia lub innych chorób zakaźnych).

Bolesne miesiączkowanie.

Dawkowanie i sposób spożycia:

Dorośli i młodzież (w wieku od około12 lat) o masie ciała 40 kg i większej :

Dawka początkowa ibuprofenu to 200 mg lub 400 mg. W razie konieczności można przyjąć dodatkowe dawki 200 mg lub 400 mg ibuprofenu. Odstęp pomiędzy kolejnymi dawkami powinien być ustalany odpowiednio do występujących objawów i przy uwzględnieniu maksymalnej zalecanej dawki dobowej. Nie powinien być on krótszy niż 6 godzin w przypadku dawki 400 mg oraz nie krótszy niż 4 godziny w przypadku dawki 200 mg. W ciągu 24 godzin nie należy przekraczać całkowitej dawki 1200 mg ibuprofenu.


 


Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:
Paracetamol 50 tabletek

Paracetamol 50 tabletek

Skład leku: Jedna tabletka zawiera: paracetamol - 500 mg, Substancje pomocnicze: skrobia ziemniaczana, stearynian magnezu, sorbitol, poliwidon. Opis działania: Paracetamol wykazuje działanie przeciwbólowe i przeciwgorączkowe. Nie działa...

Cena brutto: 6.90zł

szt.

zobacz kartę produktu

Ketonal Active 0,05g 20 kapsułek

Ketonal Active 0,05g 20 kapsułek

Ketonal Active jest lekiem zawierającym ketaprofen - niesteroidowy lek przeciwzapalny (NLPZ). Produkt zalecany jest w leczeniu objawowym zapalnych oraz zwyrodnieniowych chorób reumatycznych układu kostnego. Działa również...

Cena brutto: 11.25zł

szt.

zobacz kartę produktu

OLIMP Zielona herbata 60 kapsułek

OLIMP Zielona herbata 60 kapsułek

OLIMP ZIELONA HERBATA zawiera silnie skoncentrowany ekstrakt zielonej herbaty, będący bogatym źródłem związków polifenolowych - bardzo aktywnych substancji biologicznie czynnych. W jaki sposób wyciąg z zielonej herbaty...

Cena brutto: 13.49zł

szt.

zobacz kartę produktu

Xylometazolin TEVA aerozol do nosa 1mg/ml 10 ml

Xylometazolin TEVA aerozol do nosa 1mg/ml 10 ml

Xylometazolin Teva zawiera substancję czynną zwaną ksylometazoliną. Jest to lek udrażniający o miejscowym działaniu, który zmniejsza przekrwienie błony śluzowej i łagodzi uczucie „zatkanego” nosa. Lek zmniejsza obrzęk...

Cena brutto: 6.90zł

szt.

zobacz kartę produktu

OLIMP Gold-Vit B Forte 60 tabletek

OLIMP Gold-Vit B Forte 60 tabletek

Gold-Vit B Forte - to suplement diety w postaci tabletek powlekanych, zawierający kompleks witamin z grupy B, niezbędnych do właściwego przebiegu procesów zachodzących w organizmie, np. witamina. B2, niacyna i biotyna przyczyniają się...

Cena brutto: 6.45zł

szt.

zobacz kartę produktu

OLIMP Garlicin (extrakt czosnku) 30 kapsułek

OLIMP Garlicin (extrakt czosnku) 30 kapsułek

Olimp Garlicin to ekstrakt czosnku o niezwykłych walorach zdrowotnych. W składzie zawarte są wszystkie prozdrowotne właściwości czosnku przy czym suplement nie wywołuje uczucia dyskomfortu związanego z silnym zapachem wydzielanym przez...

Cena brutto: 6.14zł

szt.

zobacz kartę produktu

Cena: 12.59zł
11.66zł + 8% VAT

Biuro Obsługi Klienta - 12 285 31 03 | 12 684 00 93


Jak kupować


Zapytaj farmaceutę