Twój koszyk (0szt.)

Twoje konto  |  Zaloguj się

Wyróżnienia i opinie
Wyróżnienie 2014
Wyróżnienie 2012
Wyróżnienie 2011-2012
Opinie na opineo
Słucham swoich Klientów

Kurier DPD
Paczkomaty Inpost


Solgar Approved Retailer

Certyfikat - RzetelnyRegulamin
Rejestr aptek

Hysan woda morska w aerozolu do nosa 10ml

Hysan woda morska w aerozolu do nosa 10ml
Kliknij aby powiększyć


hysan® woda morska w aerozolu do nosa
hipertoniczny roztwór soli morskiej (ok. 2,7% NaCl)

Do nawilżania i naturalnego zmniejszania obrzęku śluzówki nosa.

Sterylny roztwór niezawierający środków konserwujących 10 ml.

Co to jest woda morska w aerozolu do nosa hysan®?

Woda morska w aerozolu do nosa hysan® jest hipertonicznym roztworem soli morskiej do rozpylania do nosa. Hipertoniczny oznacza, że zawartość soli w wodzie morskiej w aerozolu do nosa hysan® jest wyższa niż poziomy soli zazwyczaj występujące w komórkach i płynach organizmu.

Oprócz soli morskiej woda morska w aerozolu do nosa hysan® zawiera jedynie oczyszczoną wodę.

Butelka zawiera 10 ml roztworu.

Do czego służy woda morska w aerozolu do nosa hysan®?

Woda morska w aerozolu do nosa hysan® służy do nawilżania i naturalnego zmniejszania obrzęku śluzówki nosa.

Woda morska w aerozolu do nosa hysan® działa dwuetapowo: w pierwszej kolejności nawilża błonę śluzową nosa, co jest odczuwalne już bezpośrednio po zastosowaniu. Poza tym wysokie stężenie soli w wodzie morskiej w aerozolu do nosa hysan® usuwa nadmiar płynu ze śluzówki nosa. Jest to szczególnie pożądane w przypadku obrzęków zapalnych nosa, np. podczas przeziębienia. W związku ze zmniejszeniem obrzęku możliwe jest przywrócenie swobodnego oddychania. Dodatkowo nawilżanie przy pomocy hipertonicznego roztworu soli morskiej i usuwanie nadmiaru płynu tkankowego prowadzą do upłynnienia gęstej wydzieliny. Dzięki temu proces leczenia infekcji nosa i zatok przynosowych jest wspierany w naturalny sposób.

Kiedy należy stosować wodę morską w aerozolu do nosa hysan®?

Woda morska w aerozolu do nosa hysan® służy do nawilżania i naturalnego zmniejszania obrzęku śluzówki nosa. Do obrzęku błon śluzowych nosa i zatok przynosowych, który uniemożliwia swobodne oddychanie i wydalanie gęstej wydzieliny, dochodzi szczególnie wskutek nieżytu nosa lub infekcji wirusowych. Woda morska w aerozolu do nosa hysan® wspiera naturalne funkcjonowanie śluzówki nosa poprzez zmniejszanie obrzęku śluzówki w stanie zapalnym oraz upłynnianie gęstej wydzieliny.

Stosowanie wody morskiej w aerozolu do nosa hysan® może zredukować konieczność stosowania innych aerozoli do nosa zmniejszających obrzęk (tzw. sympatykomimetyków działających na receptory alfa-adrenergiczne).

Co sprawia, że woda morska w aerozolu do nosa hysan® jest tak wyjątkowa?

Woda morska w aerozolu do nosa hysan® jest czystym roztworem soli morskiej. Zbawienne działanie soli, w szczególności w przypadku infekcji dróg oddechowych, znane jest już od stuleci. Wysokie stężenia soli we wdychanym powietrzu np. w bezpośrednim pobliżu morza lub salin, są do dziś skutecznie wykorzystywane w celach leczniczych.

Woda morska w aerozolu do nosa hysan® wykorzystuje te znane właściwości poprzez tworzenie w miejscu zmian zapalnych w nosie wysokie stężenie soli. Dzięki zmniejszeniu obrzęku i oczyszczeniu nosa dolegliwości szybko ustępują.

Woda morska w aerozolu do nosa hysan® nie zawiera środków konserwujących i gazu.

Producent: URSAPHARM Poland sp. z o.o.
05-092 Łomianki
ul. Malarska 6


 


Cena: 14.49zł
13.42zł + 8% VAT

Biuro Obsługi Klienta - 12 285 31 03 | 12 684 00 93


Jak kupować


Zapytaj farmaceutę