Twój koszyk (0szt.)

Twoje konto  |  Zaloguj się

Wyróżnienia i opinie
Wyróżnienie 2014
Wyróżnienie 2012
Wyróżnienie 2011-2012
Opinie na opineo
Słucham swoich Klientów

Kurier DPD
Paczkomaty Inpost


Solgar Approved Retailer

Certyfikat - RzetelnyRegulamin
Rejestr aptek

Hysan CARE pielęgnujący aerozol do nosa 10 ml

Hysan CARE pielęgnujący aerozol do nosa 10 ml
Kliknij aby powiększyć


Do poprawy nawilżenia, odświeżania i pielęgnacji śluzówki nosa.

Sterylny roztwór niezawierający środków konserwujących

Co to jest hysan® CARE ?

hysan® CARE jest sterylnym roztworem niezawierającym środków konserwujących i zawierającym
0,25 mg/ml hialuronianu sodu, dekspantenol oraz diwodorofosforan sodu x 2 H2O, wodorofosforan sodu x 2 H2O, sorbitol i wodę.
Butelka zawiera 10 ml roztworu, co odpowiada ok. 70 dawkom aerozolu.

Do czego służy hysan® CARE ?

Pielęgnujący aerozol do nosa hysan® CARE służy do poprawy nawilżenia, odświeżania i pielęgnacji śluzówki nosa. Także zaleca się jako środek wspomagający w przypadku nieżytu nosa.

Kiedy należy stosować hysan® CARE ?

Po przebywaniu w suchym, klimatyzowanym pomieszczeniu lub ekspozycji na działanie wiatru i słońca może wystąpić uczucie suchości w obrębie śluzówki nosa.

W takich przypadkach zaleca się intensywne nawilżanie za pomocą aerozolu do pielęgnacji nosa hysan® w celu przywrócenia naturalnej równowagi.

W takich przypadkach zaleca się intensywne nawilżanie za pomocą pielęgnującego aerozolu do nosa hysan® CARE w celu przywrócenia naturalnej równowagi.
hysan® CARE zawiera sól sodową kwasu hialuronowego, która jest naturalną substancją występującą także w ciele ludzkim. Posiada ona szczególne właściwości fizyczne polegające na tworzeniu równomiernej, stabilnej warstwy nawilżającej, która utrzymuje się wyjątkowo długo. Dzięki temu efekt nawilżenia jest szczególnie wydłużony.
Poza tym hysan® CARE zawiera dekspantenol, który należy do grupy witamin B. Dzięki temu składnikowi aerozol zapewnia intensywną regenerację śluzówki nosa i inteligentnie wspiera nawilżające właściwości hialuronianu sodu.
Dzięki swoim specjalnym właściwościom pielęgnujący aerozol do nosa hysan® CARE nadaje się także wyjątkowo jako rozsądne uzupełnienie terapii za pomocą aerozoli (lub kropli) do nosa zmniejszających obrzęk w przypadku nieżytu nosa. W tym przypadku hysan® CARE należy stosować po zastosowaniu leków zmniejszających obrzęk w celu wsparcia procesu optymalnej regeneracji śluzówki nosa.


 

Producent: 
URSAPHARM ARZNEMITTEL

 

ul. Malarska 6
05-092 Łomianki
 


Cena: 15.99zł
14.81zł + 8% VAT

Biuro Obsługi Klienta - 12 285 31 03 | 12 684 00 93


Jak kupować


Zapytaj farmaceutę