Twój koszyk (0szt.)

Twoje konto  |  Zaloguj się

Wyróżnienia i opinie
Wyróżnienie 2014
Wyróżnienie 2012
Wyróżnienie 2011-2012
Opinie na opineo
Słucham swoich Klientów

Kurier DPD
Paczkomaty Inpost


Solgar Approved Retailer

Certyfikat - RzetelnyRegulamin
Rejestr aptek
LEKI I SUPLEMENTY DIETY »

DLA KOBIET

Dla Kobiet

Kobiety wymagają szczególnej ochrony nie tylko w zakresie zdrowia i urody, ale również w różnych sytuacjach specyficznych, które dotykają jedynie kobiet. Jedną z takich specyficznych sytuacji jest okres ciąży i okres po porodzie. Kobieta musi być wtedy otoczona szczególną opieką, gdyż narażona jest na większą liczbę niedogodności i nieprzyjemnych dolegliwości niż normalnie. Istnieje na rynku wiele preparatów, które zapewniają złagodzenie wszelkich objawów związanych z tymi właśnie wyjątkowymi okresami w życiu.

Ponadto organizm kobiety, ze względu na swoją budowę i specyfikę, narażony jest na pewne dolegliwości bardziej niż organizm mężczyzny. Jedną z takich dolegliwości, która w dużo większym stopniu dotyka kobiet, jest problem z układem płciowo-moczowym. Dolegliwości występujące podczas zapalenia przeszkadzają w normalnym funkcjonowaniu i są bardzo nieprzyjemne. Istnieją jednak leki, które w szybki sposób pozwalają się z nimi uporać bez konieczności wizyty lekarskiej.

Innymi takimi sytuacjami są cykle menstruacyjne oraz okres menopauzy. Występujące w tym czasie dolegliwości można szybko złagodzić dostępnymi na rynku preparatami.

Dieta dla kobiet powinna także różnić się od diety przeznaczonej dla mężczyzn, ponieważ mają one inne potrzeby i wymagania. Jeżeli jednak jest to trudne do spełnienia, dostępne są preparaty z witaminami i minerałami, przeznaczonymi dla kobiet, które mogą być świetnym dopełnieniem tej diety.

KOBIETA PO PORODZIE
KOBIETA W CIĄŻY
MENOPAUZA
OSTEOPOROZA
SCHORZENIA KOBIECE
UKŁAD MOCZOWO-PŁCIOWY
URODA
WITAMINY I MINERAŁY

Biuro Obsługi Klienta - 12 285 31 03 | 12 684 00 93


Jak kupować


Zapytaj farmaceutę