Twój koszyk (0szt.)

Twoje konto  |  Zaloguj się

Wyróżnienia i opinie
Wyróżnienie 2014
Wyróżnienie 2012
Wyróżnienie 2011-2012
Opinie na opineo
Słucham swoich Klientów

Kurier DPD
Paczkomaty Inpost


Solgar Approved Retailer

Certyfikat - RzetelnyRegulamin
Rejestr aptek

LOVI Medical+ Zestaw nie zaburzający odruchu ssania butelka 150 ml+ dynamiczny smoczek do karmienia 3+m wolnydynamiczny smoczek uspokajający 3-6m

LOVI Medical+ Zestaw nie zaburzający odruchu ssania butelka 150 ml+ dynamiczny smoczek do karmienia  3+m wolnydynamiczny smoczek uspokajający 3-6m
Kliknij aby powiększyć


Nowy produkt w ofercie

LOVI Medical+ Zestaw nie zaburzający odruchu ssania  dynamiczny smoczek do karmienia 3+m wolny butelka 250ml+ dynamiczny smoczek uspokajający 3-6m

W skład zestawu chroniącego odruch ssania wchodzi:

  • butelka Medical+ 250ml z dynamicznym smoczkiem do karmienia 3m+ wolny ,
  • dynamiczny smoczek uspokajający 3-6m.
  • kubeczek do pojenia
  • dysk uszczelniający
  • nakrętka

 

Dynamiczne smoczki Lovi® wykonane są z niejednorodnej warstwy silikonu. Wydłużają się podobnie jak sutek mamy zgodnie z rytmem ssania dziecka.

Posiadają szeroką, twardą, profilowaną podstawę z grubszej warstwy silikonu umożliwiającą stabilne, szerokie ułożenie warg podobnie jak na piersi.

System odpowietrzania Super Vent zmniejsza ryzyko wystąpienia kolki. Nowy zaworek odpowietrzający, zapobiega zasysaniu i zapadaniu się smoczka.

Dynamiczny smoczek uspokajający ułatwia swobodne oddychanie i połykanie śliny dzięki profilowanej tarczce. Posiada otwory zapobiegające podrażnieniu skóry dziecka, a świecący uchwyt ułatwia znalezienie smoczka w ciemności.

 

89% lekarzy nie zauważyło żadnych trudności w łączeniu karmienia naturalnego z karmieniem smoczkiem dynamicznym Lovi®*.

96% lekarzy potwierdziło nie zaburzanie koordynacji ssania-połykania-oddychania*.

 

* badanie respondencyjne na podstawie ankiety specjalistycznej pod nadzorem medycznym, przeprowadzone w 2007 r. w trybie ambulatoryjnym na grupie 607 niemowląt przy udziale lekarzy, położnych i rodziców, na terenie szpitali i poradni specjalistycznych.

 

Cechy butelki z dynamicznym smoczkiem LOVI potwierdzone w badaniu*:

  • ochrona odruchu ssania dziecka
  • zachowanie rytmu ssania

  • aktywna praca mięśni warg i języka
  • prawidłowa koordynacja ssania, połykania i oddychania


Dynamiczna końcówka smoczka

Wykonana z cienkiej warstwy silikonu. Wydłuża się i kurczy w rytm ssania dziecka, mobilizuje mięśnie jamy ustnej do aktywnej, wytężonej pracy. Dziecko musi się natrudzić podczas pobierania pokarmu ze smoczka.

Twarda, szeroka, profilowana podstawa smoczka
Wykonana z grubszej warstwy silikonu. Stanowi stabilne oparcie dla warg i zapobiega zagryzaniu podstawy smoczka. Wyprofilowany kształt i odpowiednio dobrana przez lekarzy szerokość podstawy wymuszają ułożenie warg i sprawiają, że usta dziecka zatrzymują się zawsze na właściwym miejscu
 
System antykolkowy SUPER vent
Nowy,  efektywny zaworek odpowietrzający  SUPER vent eliminuje mieszanie się pokarmu z powietrzem. Dzięki temu zmniejsza ryzyko wystąpienia kolki u dzieci. Zaworek stosowany jest w smoczku o przepływie mini i slow. Dla większych przepływów stosowana jest soczewka odpowietrzająca. Przed pierwszym użyciem sprawdź, czy soczewka nie jest sklejona, delikatnie rozciągając ją między palcami.


 


Cena: 23.99zł
22.21zł + 8% VAT

Biuro Obsługi Klienta - 12 285 31 03 | 12 684 00 93


Jak kupować


Zapytaj farmaceutę